Zverejňujeme odpis zápisnice OVK o priebehu a výsledku hlasovania vo volebnom okrsku v druhom kole volieb prezidenta SR:

 Zverejňujeme odpis zápisnice OVK o priebehu a výsledku hlasovania vo volebnom okrsku vo voľbách prezidenta SR:

 

Samospráva našej obce Hýľov vyzýva obyvateľov obce, ktorí chcú dostávať informácie o dianí v obci prostredníctvom e-mailov, aby poslali svoju e-mailovú adresu na e-mailovú adresu obce Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Zverejňujeme návrh rozpočtu na rok 2019:

Zverejňujeme rozpočet na roky 2019, 2020, 2021:

Určené všetkým chovateľom ošípaných okresu Košice.

O Z N A M – dôležité upozornenie !!!

Regionálna veterinárna potravinová správa Košice-mesto upozorňuje všetkých občanov - chovateľov ošípaných - aj neregistrovaných v nárazníkovej zóne afrického moru ošípaných (AMO), že v prípade úhynu domácej ošípanej je majiteľ zvieraťa povinný tento úhyn ihneď nahlásiť Regionálnej veterinárnej a potravinovej správe Košice-mesto na telefónne číslo 055/7961811 alebo  mobilné číslo 0911888267 a príslušnému súkromnému veterinárnemu lekárovi.

 

Do nárazníkovej zóny patrí okrem iných okresov aj mesto Košice aj jeho okolie.

 

Podrobnosti o africkom more ošípaných aj zoznam povinností chovateľov ošípaných nájdete na tejto stránke Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR. Krátky prehľad je v tomto letáku.

 

Oznamujeme našim obyvateľom, že z dôvodu nedostatočného množstva vody z obecných zdrojov pre  nepretržité a plynulé zásobovanie vodou celej časti našej obce bude vodojem pod Obecným úradom a KD doplňovaný podľa akútnej potreby a poskytnutých možností cisternami na základe podaných objednávok z VVS a. s. Košice v mesiaci november a december 2018 až do odvolania.

Stanislav Bernát, starosta obce

Vyhľadávanie

Počasie online