O Z N Á M E N I E

Kominárstvo DOBRÝ KOMÍN OD VILA ponúka revízie, kontrolu a čistenie komínov, čistenie kachľových pecí, frézovanie dechtu komínov. Vložkovanie a frézovanie komínov teraz s 20% zľavou. Výroba 3-vrstvových komínov a všetky klampiarske práce s viac ako 20 ročnou praxou v odbore.

Svoj záujem hláste na obecnom úrade.  Prihlásený občan nech udá aj svoje telefónne číslo aby ho kominárstvo mohlo kontaktovať.

Cena kontroly, čistenia komína je 15,-€, ráta sa k tomu doprava 5,-€. V prípade potreby konzultácie klampiarskych prác alebo kominárskych prác je potrebné kontaktovať priamo kominárstvo na telefónnom čísle: 0904 184 997.

O Z N Á M E N I E

Kominárstvo Dobrý komín od VILA ponúka revízie, kontrolu a čistenie komínov, čistenie kachľových pecí, frézovanie dechtu komínov. Vložkovanie a frézovanie komínov teraz s 20% zľavou. Výrobu 3-vrstvových komínov a všetky klampiarske práce s viac ako 20 ročnou praxou v obore.

Svoj záujem hláste na obecnom úrade.

Prihlásený občan nech udá aj svoje telefónne číslo aby som ich kominárstvo mohlo kontaktovať

Cena kontroly, čistenia komína je 15 eur , ráta sa k tomu doprava 5 eur.

V prípade konzultácie klampiarskych prác alebo kominárskych prác nech ma kontaktujú občania na telefónnom čísle :

0904 184 997.