OZNÁMENIE

Podľa zákona č. 180/214 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov Vám oznamujeme e-mailovú adresu na doručenie žiadosti o vydanie hlasovacieho preukazu:

Volič môže požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu elektronicky najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb (t. j. do 25. februára 2019). Žiadosť musí obsahovať údaje o voličovi (meno a priezvisko, rodné číslo, štátnu príslušnosť, adresu trvalého pobytu) a korešpondenčnú adresu, na ktorú obec doručí hlasovací preukaz.

V Hýľove, 12.02.2019

Počasie online